Administrator operatiuni curente

BRD
 Dabuleni, Romania       Fixed term contract        Sales

Misiune

Responsabilitati principale:

§  Realizeaza vanzarea si promovarea produselor, corespunzator nevoilor clientilor si urmarind indeplinirea obiectivelor personale;

§  Inregistreaza in aplicatiile informatice produsele comercializate sau transmite instructiuni pentru inregistrarea acestora;

§  Asigura efectuarea operatiunilor in numerar (lei si valuta) ordonate de clienti;

§  Asigura gestiunea numerarului la nivelul unitatii;

Profil

Studii si Experienta:

  • Studii superioare;
  • Cunostinte economice generale;
  • Cunostinte bancare generale;
  • Operare calculator;
  • Operare numerar.

Profilul candidatului:

  • Cunoasterea limbii engleze;
  • Orientare spre client;
  • Orientare spre rezultate;
  • Atentie la detalii;
  • Cooperare;
  • Abilitati de vanzare si persuasiune.

Descriere

Ce primesc?
Iti oferim oportunitatea de a construi impreuna o echipa, intr-un mediu profesionist, cu formare profesionala adecvata, oportunitatea de a creste si explora o varietate de domenii de expertiza: comercial, finante-riscuri, IT, marketing, project management, etc.

We are an equal opportunities employer and we are proud to make diversity a strength for our company. Societe Generale is committed to recognizing and promoting all talents, regardless of their beliefs, age, disability, parental status, ethnic origin, nationality, sexual or gender identity, sexual orientation, membership of a political, religious, trade union or minority organisation, or any other characteristic that could be subject to discrimination.

Job code: 20000M1F
Business unit: BRD
Starting date: 09/11/2020
Date of publication: 16/10/2020

Fixed term contract   |   Dabuleni   |   Sales