Ofiter Conformitate Junior

Boursorama
 BUCURESTI - Romania       Fixed term contract        Other job functions

Misiune

Descrierea jobului:

  • Analizeaza tranzactiile clientilor alocati din prisma detectarii de posibile tranzactii suspecte;
  • Propune rapoarte de tranzactii suspecte ca urmare a identificarii de cazuri atipice;
  • Introduce rapoartele de tranzactii suspecte in aplicatia de Grup;
  • Efectueaza alte controale pe zone specifice de risc din perspectiva AML (ex. Western Union, schimburi valutare la ghiseu, etc);
  • Indeplineşte alte sarcini profesionale dispuse de Conducerea Direcţiei in domeniul AML.

Profil

Profilul candidatului:

  • Orientare spre rezultate;
  • Cooperare;
  • Dezvoltarea capitalului uman;
  • Deschidere spre invatare.

Cunostinte si experienta:

  • Cunostinte bune de limba engleza;
  • In desfasurare, o facultate cu profil economic;
  • Abilitati Microsoft OfficePrograme informatice specifice activitatii desfasurate.

Descriere

Ai un loc in echipa noastra daca:

Demonstrezi spirit antreprenorial, iti plac provocarile si esti un jucator de echipa; Iti doresti să iti dezvolti continuu competentele si abilitatile, iti place sa inveti din experientele avute, cautand progresul; Iti sustii colegii in propria dezvoltare, fiind disponibil si aratând respect fata de ei.

All our positions are open to people with disabilities

Job code: 19000U7N
Business unit: BRD
Starting date: 29/02/2020
Date of publication: 05/11/2019

Fixed term contract   |   BUCURESTI - Romania   |   Other job functions